دورکاری نرم افزاری که به شما اجازه دسترسی به نرم افزار خود را به صورت آنلاین می‌دهد

ایده دورکاری در سال ۱۳۹۱ توسط تعدادی از کارشناسان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات شکل گرفت. پس از سه سال فعالیت، تلاش و بررسی نرم افزارهای مشابه در بازار و مهندسی معکوس یک سری از نرم افزارهای خارجی، این محصول با هدف فعالیت تخصصی در این حوزه جهت تست و بررسی به بازار عرضه شد. همچنین در مهرماه ۹۴ موفق به اخذ تاییدیه کارگروه ارزشیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان گردید. این محصول علاوه بر کاربردهای مختلف در حوزه نرم افزارهای اداری و مالی در پزشکی هم کاربرد فراوان دارد که در ذیل به تعدادی از این کاربردها اشاره می‌گردد:

 1. استفاده از پزشکان مشاور و متخصص و با سابقه با هزینه‌ای کمتر و سریعتر، از راه دور که به وسیله دورکاری می‌توانند به نرم افزارهای بیمارستانی متصل شده. و از وضعیت بیمار آگاه شده و بهترین تجویز را در مورد بیمار اعلام نمایند.
 2. ارتباط مراکز درمانی مختلف از طریق دورکاری به صورت آنلاین که می‌توانند از این طریق انتقال اطلاعات بین مراکز را برقرار کنند.
 3. استفاده پزشکان از تبلت بالای سر بیمار و درج نسخه پزشکی نرم افزاری به جای نسخه پزشکی دستی و …

با تهیه دورکاری برای نرم افزار حسابداری خود:

 1. شما می‌توانید شعب متعدد خود را یک پارچه کرده و مدیریت شعب را به صورت متمرکز انجام دهید.
 2. شما می‌توانید حتی از خارج از کشور نیز به حسابداری خود در مجموعه دسترسی داشته باشید و …

مورد آخر شما با تهیه این نرم افزار، در هزینه‌ و زمان خود صرفه جویی می‌کنید.

        با یک مثال نحوه‌ی کار دورکاری را توضیح می‌دهیم. به عکس زیر نگاه کنید:

دورکاری

فرض کنید یک برنامه روی سرور داریم که ۶ سیستم دیگر بجز سرور از نقاط مختلف کشور نیاز به کار با برنامه دارند. اگر بخواهیم برای هرکدام از سیستم‌ها برنامه را به صورت جداگانه تهیه کنیم:

 1. تمام سیستم‌ها از لحاظ سخت افزاری باید مشابه سرور باشند تا کارایی لازم برای اجرای برنامه را داشته باشند.
 2. اگر نیاز به تبادل اطلاعات باشد و یا نیاز به کار همزمان چند نفر روی یک پروژه باشد باید مسافت بین ۲ نقطه را پیمود تا این مشکل را حل کرد.
 3. اگر مدیریت نیاز به نظارت روی کار را داشته باشد یا باید به هر نقطه به صورت جداگانه سفر کند و مستقیما از سیستم آن شخص نظارت خود را انجام دهد و یا باید به نرم افزار ریموت از راه دور تسلط کافی را داشته باشد تا بتواند از طریق اینترنت به سیستم‌ها وصل شود و بررسی خود را انجام دهد که نیاز به تایید شخص پشت سیستم را دارد و تا بررسی مدیریت شخص نمی‌تواند با سیستم کار خود را ادامه دهد.

برخی از مشکلاتی که پیشرو خواهید داشت:

 1. نیاز به هزینه بالا برای خرید برنامه برای هر نفر (سیستم)
 2. نیاز به هزینه بالا برای خرید سیستم‌هایی که بتوانند برنامه را اجرا کنند.
 3. هزینه بالا برای طی کردن مسافت بین هر نقطه
 4. ایجاد مزاحمت برای کار توسط مدیریت برای بررسی هر سیستم و…

پیشنهاد ما به شما:

با مشاوره با کارشناسان ما جهت بررسی برنامه‌ی مورد نظر شما، ما به شما این امکان را می‌دهیم تا با پرداخت مبلغ خیلی کمتر، بیشترین سود را ببرید، زیرا با تهیه برنامه دورکاری:

 1. نیاز به خرید یک برنامه (نرم افزار) دارید.
 2. تنها سیستمی که شما به عنوان سرور مد نظر دارید، نیاز دارد تا از لحاظ سخت افزاری سیستم مناسبی باشد و می‌توانید برای سیستم‌های دیگر، سخت افزار عادی تهیه کنید.
 3. مدیریت را برای شما آسان‌تر و یکپارچه می‌کنیم.
 4. مسافت(هر چقدر هم زیاد باشد) برای شما بی معنی خواهد بود.
 5. اگر پرسنل شما نیاز به پرینت فایل‌های خود دارند، می‌توانند از پرینتر شخصی خود استفاده کنند.

یک دلیل ساده برای سوال چرا ما:

یکی از نمونه‌های خارجی قدرتمند نرم افزار دورکاری Citrix است، که از لحاظ قیمت بسیار گران قیمت است. همچنین تحریم‌ها باعث شد که برنامه نویسان ما به فکر ساخت نمونه ایرانی آن بیفتند.
حال، برنامه دورکاری ایرانی ساخته شده است و از لحاظ قیمتی بسیار به صرفه تر از نسخه مشابه خارجی آن است. همچنین با وجود یک تیم پشتیبانی قوی خیالتان را از بابت هرگونه مشکل راحت می‌کنیم.

برخی سوالاتی که به هنگام فکر کردن به دورکاری برای همه بوجود می‌آید:

وقتی نرم افزار رایگان برای دورکاری در اینترنت پیدا می‌شود، چرا باید هزینه کرد؟

این سوالیست که برای خیلی‌ها بوجود می‌آید. جواب این سوال قدری مفصل است و نیاز به توضیحات جانبی دارد.
وقتی نرم افزاری در این اینترنت به صورت رایگان برای دانلود گذاشته شده است، یعنی تیم پشتیبانی ندارد. امنیت ندارد. از آپدیت خبری نیست.
تیم پشتیبانی ندارد به این معنیست که چون این نرم افزار درآمدی برای کسی ایجاد نمی‌کند. پس در صورت خرابی کسی پاسخگو نخواهد بود.
امنیت ندارد به این معنیست که چون نرم افزار اصالت ندارد و شرکت یا شخص سازنده آن نامشخص است. معلوم نیست آیا سلامت اطلاعات شما حفظ می‌شود یا نه. و اینکه آیا شخص سومی به اطلاعات شما دسترسی دارد یا خیر.
از آپدیت خبری نیست یعنی این نرم افزار در مقطعی تولید شده است و بعد از آن هیچ بروز رسانی در کار نخواهد بود. پس اگر شما در نرم افزار ایرادی ببینید، این ایراد تا ابد با شماست.
حال با توجه به این ۳ دلیل، شما تصمیم می‌گیرید که آیا اطلاعات شما ارزشی ندارد که بتوانید همچین ریسکی انجام دهید یا خیر.

ابزارهای مورد نیاز برای دورکاری:

این سوالیست که وقتی شما می‌خواهید نرم افزار را تهیه کنید به آن برخورد می‌کنید. برای استفاده از نرم افزار دورکاری شما حداقل به ۲ سیستم کامپیوتری، بستر اینترنت برای هر دو سیستم، آی پی ثابت برای سیستم سرور و نرم افزار مورد تایید کارشناسان که قابلیت استفاده نرم افزار دورکاری را روی آن خواهیم داشت. در رابطه با جزییات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برخی معیارهای تشخیص بهترین نرم افزار دورکاری:
 1. تقریبا ۹۰% مواقع پول حرف اول را می‌زند: پس می‌توان گفت اولین معیار برای تشخیص بهترین نرم افزار دورکاری هزینه‌ایست که با توجه به بر طرف شدن نیازهایتان باید پرداخت کنید.
 2. خدمات پس از فروش: اگر شما گرانترین نرم افزار دورکاری را نیز داشته باشید. و در حین کار به مشکل بخورد و کسی پاسخگو نباشد، خرید آن نرم افزار به معنی دور ریختن پول خود است.
 3. کیفیت نرم افزار دورکاری: وقتی شما از نرم افزار دورکاری می‌خواهید استفاده کنید. یکی از نکات مهم این است که در حین کار ارتباطتان با سرور قطع نشود. البته خود این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

با نرم افزار دورکاری، کار خود را از هرکجا که دلتان می‌خواهد انجام دهید.
تنها نیاز شما، تماس با ماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست